Kalendarz zajęć

Informacje o zapisach na zajęcia:

  • Zajęcia otwarte są oznaczone kolorem niebieskim - nie prowadzimy na nie zapisów, odbywają się w dużych salach więc nie musisz martwić się, że zabraknie dla Ciebie miejsca
  • Zajęcia na zapisy oznaczone są kolorem zielonym - wymagają zapisu najpóźniej 2 godziny przed ich rozpoczęciem
  • W przypadku kiedy nie możesz pojawić się na zajęciach na zapisy konieczne jest ich odwołanie najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem
  • Jeśli nie pojawisz się na zajęciach na zapisy, zostanie nałożona 7-dniowa blokada nie pozwalająca na kolejne zapisy
  • Na zajęcia należy przyjść przed czasem ich rozpoczęcia. W przypadku spóźnienia, może nie być możliwości wzięcia w nich udziału.

Do zobaczenia w Centrum Soma! :)

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 16 do 22-09-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13:00      
25 min

Movement Lunch

Bartosz Zadurski

Sala B

     
16:15    
60 min

Zdrowy kręgosłup

Monika Stryjewska

Sala A

       
16:30  
90 min

Joga na stres

Paweł Gutral

Sala B

60 min

Pilates na zapisy

Renata Rakoczy

Sala B

60 min

Hatha Joga

Justyna Sidz

Sala A

     
60 min

Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe

Bartosz Zadurski

Sala A

   
16:45
60 min

Gyrokinesis

Magda Zawalska

Sala B

 
90 min

Slow jogging

Magdalena Jędrzejak

Plener - zbiórka przy recepcji

       
17:30    
60 min

Trening mięśni dna miednicy

Katarzyna Wojtera

Sala A

 
60 min

Zajęcia oddechowe

Kinga Arii

Sala A

   
60 min

Zoga

Bartosz Zadurski

Sala C

 
17:45  
90 min

Wytańcz stres

Edyta Bonk

Sala A

60 min

Gimnastyka słowiańska kobiet

Katarzyna Kaczmarek

Sala B

60 min

Joga taneczna

Kinga Arii

Sala A

     
18:00
60 min

Zoga

Bartosz Zadurski

Sala B

           
18:05      
75 min

Mindfulness

Magdalena Tybura

Sala B

     
18:15
90 min

TRE

Małgorzata Szczyglak

Sala C

           
18:45    
60 min

Jak prawidłowo siedzieć, stać i chodzić

Bartosz Zadurski

Sala A

       
19:00      
120 min

Spotkanie z masażem

Zamiennie

Sala A

180 min

Wieczór tańca Movement Medicine

Anna Sierpowska

Sala A

   
19:15
60 min

Edukacja somatyczna

Artur Chruszcz

Sala A

           
75 min

Joga relaksacyjna

Grażyna Korcz

Sala B

19:30  
90 min

Kontakt improwizacja

Joanna Ryduchowska

Sala A

         
20:00
60 min

Ruch autentyczny - medytacja w ruchu

Sonia Kuraś

Sala C

           
20:30  
60 min

Animal flow

Magdalena (Mania) Poborca

Sala B

         
21:00  
60 min

Jam kontaktu improwizacji

Joanna Ryduchowska

Sala A

         
← →